תפריט טלפון עגלה0 נווט
לאתר אביזרים לרכב לדף הפייסבוק שלנו
שלח הודעה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

BodyBuddy - The streetstepper

BodyBuddy - The streetstepper

הרעיונות הגדולים – רעיונות ששינו את פני ההסטוריה, הגיעו לא פעם מאנשים שחיו באזורים כפריים, ונהנו משפע של זמן להרהורים ולהמצאות חדשות. המצאות שהופכות את החיים לקלים יותר, מין פתרונות חכמים ויצירתיים שגורמים לנו לשחרר את המשפט "איך לא חשבנו על זה קודם".

דוגמה חדשה ומפתיעה מהסוג הזה הוא מכשיר ה-"bodybuddy" שהוא הכלאה בין מכשיר ה-stepper המוכר לנו מחדר הכושר, לבין אופניים עירוניים מעוצבים היטב.

המכשיר החדש משלב ביצירתיות ניידות עירונית אידאלית ופעילות ספורטיבית מהנה, ויוצר קטגורית רכב חדשה. אז נכון, אולי יהיה זה קצת מוגזם להשוות את ה-bodybuddy"" להמצאות הגדולות של דורנו כמו הסלולרי והאיי-פוד, אך לא נפריז אם נקבע כי ה- bodybuddy"" הוא המצאה יחודית העתידה לשנות את הנוף העירוני המוכר.

"למה להתאמן במקום, אם אפשר לזוז תוך כדי?"

הרעיון להמצאה החדשנית יצא ממתקן ה-""stepper, שנמצא בכל חדר כושר. האחים מרטין ופיטר בוצ'ברגר, ממציאי ה-" "bodybuddyהם סטודנטים להנדסה באוסטריה.

ב-2004 בנו האחים את האבטיפוס הראשון (שנבנה מעץ), ושנה מאוחר יותר כבר חבקו את הדור השלישי של מערכת ההנעה הייחודית, ואף רשמו אותו כפטנט. עוד שנה חלפה, וה-""bodybuddyעלה על פס הייצור.

הרעיון פשוט ובריא: " "bodybuddyמעביר את ה-stepper מחדר הכושר הסגור אל האוויר הפתוח, וממצב סטטי לתנועה. בקיצור, במקום להעביר שעה בבהייה בערוצים נידחים בחדר הכושר, אפשר להתאמן בדרך לבית הקפה, בדרך לפגישה עם חברים או לבילוי – ולהשאיר את בגדי הספורט בארון.

להסתכל על התנועה מלמעלה

איך זה עובד? פשוט מאוד: עולים על ה-" "bodybuddyומתחילים לזוז. המבנה הייחודי של המכשיר מאפשר עליה קלה וירידה קלה עוד יותר. בניגוד לאופניים, גם החלקים הנעים של ""bodybuddy אינם משומנים, ואין כל סכנה של כתמי שמן מטרידים.

הנסיעה עצמה פשוטה ממש כמו הליכה, והמכשיר מגיב בקלות ובזריזות לפעולות האצה והאטה. בזכות מערכת ההילוכים היחודית, הנסיעה בעלייה קלה ממש כמו הנסיעה בירידה.

תנוחת הרכיבה היציבה והתנועה האלגנטית של ה-" "bodybuddyיעניקו לכם מראה ייחודי בנוף העירוני הקיים, תוכלו ליהנות מהנוף שלפניכם, להשקיף מלמעלה על תנועת המכוניות, האופנועים ורוכבי האופניים שבכביש, ופשוט להרגיש מיוחדים (ואולי גם לדווח לגלגל"צ, מהגובה.

פעילות ספורטיבית מלאה שאינה מסכנת את השרירים

"מעבר להיותו כלי תחבורה יעיל וחדשני, " "bodybuddyהוא סנסציה בכל הנוגע לאורתופדיה ולרפואת ספורט", קובע ד"ר גרהרט הנדל, אורתופד מומחה. "הפעילות מרכזת את המאמץ למרכז משותף, וכך מונעת פגיעה במערכת השרירים שעלולה להיגרם ברכיבה רגילה על אופנים, כגון שרירים תפוסים. הפעילות שמה דגש על פעילות אירובית וסיבולת לב ריאה, מבלי לפגוע כלל במפרקי הברך, הקרסול והמרפק. כל זה נעשה תוך שמירה על יציבה זקופה, המונעת פגיעות בצוואר בגב."

"זה ללא ספק הדבר הטוב ביותר שיכול היה לקרות לפעילות ביציבה זקופה" מעידה הפיסיותרפיסטית אנט פליישמן. "כל התנועות המבוצעות תוך רכיבה על ה-" "bodybuddy מסייעות בשמירה על הבריאות ובעיצוב הגוף. הרכיבה מפעילה את כל קבוצת השרירים שנועדו לאפשר לנו ללכת בעמידה, ומכיוון שהיא נעשית בעמידה וללא כסא, מופעלים גם שרירי פלג הגוף העליון והידיים" מוסיפה פליישמן.

בדרך לרחובות תל אביב?

מתי נזכה סוף סוף תל אביבים מדוושים על ה-" "bodybuddyבשבילים וברחובות?  

אין ספק שההמצאה החדשה מתאימה לגמרי לתושבי הערים, ומציעה להם אימון בריא ומחטב בדרך לעבודה וממנה, ללא מנוי לחדר כושר, ועם בונוס מיוחד של ניצול זמן אפקטיבי. נכון להיום עוד לא נמצא היזם שירים את הכפפה האנרגטית הזו, אבל אנחנו בטוחים שה-bodyboddy יפלס את דרכו גם אלינו, בהקדם.

מאמרים נוספים
אתר מאובטח
היו חברתיים, שתפו אותנו