תפריט טלפון עגלה0 נווט
לאתר אביזרים לרכב לדף הפייסבוק שלנו
שלח הודעה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש לכם מתקן ישן לחניית אופניים?

יש לכם מתקן ישן לחניית אופניים?

 יש לפחות חמש סיבות שבגללן כדאי לשדרג אותו

אוכלוסיית רוכבי האופניים הולכת וגדלה ואיתה גם ההשקעה בדגמי האופניים. אם בעבר הסתפקו הרוכבים באופניים שעלותם מאות בודדות של שקלים הרי שהיום משקיעים הרוכבים אלפי שקלים באופניים איכותיים. וכאשר מחיר האופניים עולה, עולה גם החשש מגניבתם – ואיתו עולה הצורך בפתרונות חנייה זמינים, נוחים ובטוחים.

לכן, בהתאמה לשדרוג דגמי האופניים ועלייה במספר הרוכבים, יש לשדרג את מתקני החנייה הישנים, למה? תקראו:

1.      הגנה מגניבות: בדגמים ישנים של מתקני אופניים מתאפשרת נעילה של גלגל אחד בלבד. נעילה זו לא יעילה מכיוון שמספיק ניתוק של הגלגל כדי לגנוב את האופניים. בדגמים החדישים של מתקני 'חן-אופן' ניתן לקשור את שלדת האופניים למתקן ובכך להעניק הגנה טובה יותר נגד גניבות.

2.      תמיכה לאופניים: הדגמים הישנים לא מעניקים תמיכה לאופניים, דבר שגורם לנפילת "דומינו" של זוגות האופניים זה על זה. מתקני החנייה של 'חן–אופן' מעניקים תמיכה יציבה לאופניים.

3.      נוחות: מתקני החנייה של 'חן–אופן' מאפשרים עגינה חזקה של האופניים, ללא שימוש ברגלית האופניים. המתקנים מאפשרים קשירה גם באמצעות מנעולי U (שהינם מנעולים קלים ונוחים לשימוש לעומת שרשראות).

4.      עמידות ועיצוב: התיישנות ונזקי מזג אוויר פגעו במראה של מתקני החנייה הישנים. מתקני החנייה של 'חן–אופן' אינם מחלידים ושומרים על המראה והצבע לאורך שנים. דגמים מסוימים תוכננו לסביבות מיוחדות כמו חופי ים או אזורים שבהם תנאי מזג אוויר קיצוניים. כמו כן נוספו עיצובים צעירים ועדכניים בעלי שטח פרסום הניתן להתאמה אישית על פי צרכי הלקוח.

5.      מיקום: מתקני חנייה שאינם ממוקמים באזור מואר או ליד שומר מאבדים מיעילותם כיוון שאזורים חשוכים וללא שמירה זמינים יותר לגניבות. אנשי המקצוע של חברת 'חן-אופן' בודקים את השטח טרם תכנון המתקן ומתאימים את גודלו בהתאם למקום שנבחר.

מאמרים נוספים
אתר מאובטח
היו חברתיים, שתפו אותנו