תפריט טלפון עגלה0 נווט
לאתר אביזרים לרכב לדף הפייסבוק שלנו
שלח הודעה

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

אודות

אודות

חברת חן-אופן מובילה את תחום פתרונות החניה לאופניים בישראל. החברה מתמחה בתכנון, בייצור ובאספקה של פתרונות חניה בכל חלקי הארץ.  
חן-אופן פועלת מתוך שאיפה לקיים סביבה ירוקה יותר על ידי עידוד תחבורה בת קיימא. חן-אופן מאמינה כי השלמת התשתית הירוקה תעודד יותר ויותר אנשים להעדיף את האופניים כאמצעי תחבורה. 
מתקני החניה המתקדמים של חן-אופן מבטיחים נוחות ובטיחות מרביים, ניצול מרבי של מרחב החנייה, עיצוב מרהיב, מגוון צבעים וגימורים וחומרים איכותיים ועמידים – נירוסטה, ברזל וברזל מגולוון.

יותר ויותר ישראלים רוכבים על אופניים: לאתרי בילוי וקניות, לפארקים ולגנים ולמקום העבודה. המספרים הגדלים מעוררים שמחה רבה, משום שרכיבה על אופניים מעניקה לנו, הן כחברה והן כיחידים, שורה של יתרונות: שיפור הבריאות והכושר, הפחתת זיהום האוויר, הפחתת הצפיפות בכבישים ועוד.

לעמוד במקום, כדי להתקדם קדימה 

אחד הגורמים המרכזיים ביצירת סביבת רכיבה נעימה ובטוחה, הוא החנייה. היעדר חניית אופניים מוסדרת עלול לגרום למפח נפש לרוכבים ולהוביל לפתרונות חנייה מאולתרים, שעלולים להפריע להולכי הרגל ולתנועה ואף להזיק לסביבה ולכער אותה.

חן אופן – קל לחנות, נעים להסתכל 

חברת חן אופן מובילה את תחום פתרונות החנייה לאופניים בישראל. החברה מתמחה בתכנון, בייצור ובאספקה של פתרונות חנייה בכל חלקי הארץ. מתקני החנייה המתקדמים של חן אופן מבטיחים נוחות ובטיחות מרביים, ניצול מרבי של מרחב החנייה, עיצוב מרהיב, מגוון צבעים וגימורים וחומרים איכותיים ועמידים.

פתרונות חנייה בהתאמה אישית 

מערך מתקני החנייה של חן אופן מהווה פתרון מושלם לרוכבי האופניים, לרשויות מקומיות ולגופים עסקיים ופרטיים. על מנת להפיק ממתקן החנייה את המיטב, מושקעים ידע רב, יצירתיות ומכשור טכנולוגי מתקדם בבסיס כל אחד מפתרונות החנייה של חן אופן - החל מצורת המתקן, דרך גובהו ועד לצבע שלו.

אתר מאובטח
היו חברתיים, שתפו אותנו