גם באופניים: החנייה היא חלק בלתי נפרד מהנסיעה

לאחר שאושר בקריאה טרומית, יגיע השבוע "חוק האופניים" לקריאה ראשונה בכנסת. אישור החוק המוצע יגביר את המודעות הציבורית ליתרונות הבריאותיים והסביבתיים שברכיבה על אופניים ויתרום להרחבת קהילת הרוכבים בישראל – ולצמצום בעיות הפקקים והזיהום. האם ישראל מצטרפת למגמה העולמית של עידוד הרכיבה על אופניים? פרטים ביום ג', בכנסת
 
לרגל ההצבעה החשובה בכנסת, השבוע, כמה שורות על קהל הרוכבים ועל צרכיו הייחודיים. מדובר בקהל יעד נכבד ההולך ומתרחב, שיותר ויותר מוסדות ציבור ובתי עסק מחזרים אחריו.
 
אחד הפתרונות המרכזיים בדרך ליצירת פנייה אופטימלית לקהל הרוכבים, הינה הסדרת מערכי חנייה לאופניים. עבור מוסדות ציבור, מרכזי קניות ועסקים פרטיים, התקנת פתרונות חנייה לרוכבים מציעה יתרונות רבים: הרחבת קהל היעד הפוטנציאלי, ניצול של שטח פרסום, מתן שירות ייחודי ואסתטי, תרומה לאיכות הסביבה.
מרדכי רוזינגר, מנכ"ל חברת חן אופן, המספקת פתרונות חנייה לאופניים, מדווח על התעניינות גוברת בפתרונות החניה לאופניים: "בחודשים מאי ויוני התקנו 104 מתקני אופניים במרכז הארץ. מדובר בתהליך פשוט ונוח, הן מבחינת העלויות והן מבחינת ההתקנה, שמספק מענה יעיל, בטיחותי ואסתטי למוסדות השונים ולקהל הרוכבים. אנחנו שמחים לראות שרשויות מקומיות כמו עיריית תל אביב- יפו, עיריית הרצליה ועיריית נס ציונה, לוקחים חלק בעידוד הרכיבה כמו גם גופים פרטיים וחברות כדוגמת 'צים', ו'טבע' ".
 
אחד מהמוסדות שבחר להתקין מערך מתקני חנייה לאופניים, הוא מוזיאון ישראל בירושלים: "ההחלטה על התקנת מתקני חנייה לאופניים הגיעה דווקא מרוכבי אופנים עצמם המגיעים למוזיאון לביקור ונתקלים בבעית חנייה. מאז שהעמדנו לרשות הקהל 10 מקומות חנייה לאופניים, הם לא עמדו ריקים לרגע ומשמשים גם חנייה לאופנועים. היום אני יכולה להגיד בפה מלא שמדובר בסיפור הצלחה - גישה נוחה יותר לכניסה למוזיאון ולחנות ובעקיפין גם חשיפה של המוזיאון לקהל צעיר"
(סוזי גביזון, מנהלת השירות לקהל)
 
חן אופן היא החברה המובילה בישראל בתחום התכנון והמכירה של מתקני חנייה לאופניים. כל המתקנים עשויים מחומרים איכותיים, ומציגים סטנדרטים גבוהים של עיצוב והנדסת אנוש. המתקנים מותאמים באופן אישי לכל לקוח – החל מועדי בתים, דרך גופים מסחריים ועד לרשויות עירוניות.
 
לקבלת מידע עולמי בנושא וכן לקבלת לפרטים נוספים אודות מתקני החנייה של חברת חן אופן, ניתן לפנות ישירות למרדכי רוזינגר – מנכ"ל חן אופן בע"מ, בטלפון 050-7200704

נבנה ע"י לק"י בניית אתרי אינטרנט
ווצאפ